Ons team bestaat uit:

Natalie Moekasan

Natalie is werkzaam als logopedist sinds 1992.

Ze heeft zich gespecialiseerd in stotteren, preverbale logopedie en totale communicatie. Zij behandelt eet- en drinkproblemen bij zuigelingen en jonge kinderen en heeft ervaring met PROMPT. Daarnaast behandelt ze alle logopedische stoornissen.

Op maandag werkt Natalie in Zuilen, op dinsdag en donderdag in Parkwijk, en op woensdag in het Therapeuticum (Dekhuyzenstraat).
Op vrijdag (en op aanvraag op andere dagen) doet ze de huisbezoeken bij de jonge kinderen en volwassenen.

E-mail: nmoekasan@logopediezuilen.nl

Suzanne Kramers

Suzanne is werkzaam als logopedist sinds 1995.

Ze heeft veel ervaring met articulatieproblemen bij schisis, PROMPT en oro-myofunctionele therapie. Daarnaast behandelt ze alle logopedische stoornissen.

Suzanne werkt op maandag op Locatie De Kleine Vliegenier, op dinsdag, woensdag, vrijdag
en zaterdag in Zuilen.

E-mail: skramers@logopediezuilen.nl

Paula Hettinga

Paula is werkzaam als logopedist sinds 1992.

Paula is spraak-taalpatholoog. Ze heeft veel ervaring met totale communicatie, video-interactie-begeleiding en ouderbegeleiding bij taalstimulering. Ze geeft de groepscursus spraakafzien. Ook heeft ze ervaring met PROMPT.
Daarnaast behandelt ze alle logopedische stoornissen.

Paula werkt op maandag, woensdag en donderdag in Zuilen. 

E-mail: phettinga@logopediezuilen.nl

Fleur de Rochemont

Fleur is werkzaam als logopedist sinds 2010.

Fleur is tevens taalwetenschapper. Ze heeft veel ervaring met  taalstoornissen, taalproblemen en meertaligheid bij kinderen. Daarnaast heeft ze veel ervaring met Hodson & Paden, oro-myofunctionele therapie en behandelt ze alle logopedische stoornissen.

Fleur werkt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag in Zuilen.

E-mail: fderochemont@logopediezuilen.nl

Anita Blok

Anita is werkzaam als logopedist sinds 2013.

Ze heeft veel ervaring met Hodson & Paden. Daarnaast behandelt ze alle logopedische stoornissen.

Anita werkt maandag, woensdag en
vrijdag in Parkwijk. Op dinsdag werkt zij op locatie Laurierweg.

E-mail: ablok@logopediezuilen.nl 

Emily Roberts

Emily is werkzaam als logopedist sinds 2018.

Zij behandelt alle logopedische stoornissen.

Emily werkt op vrijdag in Zuilen.

E-mail: eroberts@logopediezuilen.nl

 

Lieke Scheperman

Lieke is werkzaam als logopedist sinds 2017.

Ze behandelt alle logopedische stoornissen.

Lieke werkt woensdag in Parkwijk, op vrijdag op locatie Laurierweg en op zaterdag in Zuilen.

E-mail: lscheperman@logopediezuilen.nl


Yvette Solleveld

Praktijkondersteuner locatie Parkwijk.
Zij is aanwezig op dinsdag.

E-mail: ysolleveld@logopediezuilen.nl